fbpx

Hakkımızda

Diyar Salman Dijital Pazarlama Uzmanı. Beni yakından tanıyın.

Dijital Pazarlama Uzmanı

Ben Diyar, dijital pazarlama uzmanıyım ve 2015 yılından bu yana bu alanda hizmet veriyorum. Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü mezunuyum. 

Dijital pazarlama stratejileri oluşturma ve yönetme konusunda oldukça deneyimliyim. Sosyal medya, SEO, PPC ve e-posta pazarlama gibi birçok alanda uzmanlığım var. Müşterilerimin ihtiyaçlarını anlamak için onlarla yakın bir iletişim kurar ve en uygun stratejileri sunarım.

Dijital pazarlama alanında gösterdiğim başarılarla tanınmaktayım ve müşterilerim benim profesyonel yaklaşımımdan, analitik düşünce tarzımdan ve başarılı sonuçlarımdan memnun kalmaktadır. Dijital pazarlama konusunda ihtiyacınız olan her şeyi sağlamak için bana güvenebilirsiniz.

Dijital pazarlama uzmanı olarak, işim sadece verilerle oynamak değil, aynı zamanda geleceği şekillendirmek. Dijital dünyanın sınırlarını zorlayarak, müşterilerime en iyi çözümleri sunuyorum. Ben bir dijital pazarlama sanatçısıyım.
Diyar Salman
Founder Dijital Günlükleri
4.8

1387 + Danışan

23

Sektör

5 Yıl+

2015'den bugüne

1M$

Reklam Yönetimi

Ne yapıyoruz?

360° Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital dünyadaki tüm pazarlama kanallarını kullanarak markanızı hedef kitlenizle buluşturmayı ve satışlarınızı artırmayı amaçlayan bir hizmettir.

Web tasarımı, SEO, sosyal medya yönetimi, online reklam yönetimi, e-mail marketing, video animasyon, video prodüksiyon, görsel tasarım, Dijital PR …

Danışmanlık

İşinizi büyütürken yanınızda işi bilen birini tutmak isterseniz bu hizmet size göre.

Reklam

Gelirinizi katlarken dijital sürecinizi uzmanına bırakmak isterseniz bu hizmet size göre.

Tasarım

İşinizi müşteri deneyimi ön planda tutularak oluşturulmuşgörsel ve video tasarım arıyorsanız bu hizmet size göre.

5/5
Diyar bey ile bir canlı yayında denk geldik. Aylardır sorduğum ve cevap alamadığım soruyu çok hızlı bir şekilde anlattı. Onun sayesinde ciromu 3 Katına çıkarmayı başardım.
Samet Güneli
İşletmeci
5/5
Bir Whatsapp grubunda soru sordum hayatımda aldığım en açıklayıcı cevaptı. Okurken yapmış kadar oldum. Neyse hemen uyguladım ve ertesi gün danışmanlık kontenjanından yararlandım.
Zerda İlkay
Danışman
5/5
Sektöre yeni girmiş bir reklam mezunuydum. Diyar bey bir sorunumu çözdü. Sonrasında eğitim almak istedim ancak boşluğu yoktu. Bekledim. 48 gün sonra 2 oturum 8 saat eğitim aldım. İyi ki bekledim.
Neşet Burak Demir
Reklamcı